Opět se hlásím s jednou z akcí na obřím prodejním portálu Ebay, kde se jako houby po dešti rozrůstají i akce na čínské produkty za velmi solidní ceny. Dnes jsme se opět dali do lehce investigativní práce a nalezli jsme dva poměrně neotřelé kousky z ekosystému Xiaomi, které se na našich stránkách neobjevují úplně často. Takže, o co se konkrétně jedná ?

Nejdříve pro vás máme bezdrátová sluchátka Haylou GT1 Pro , která mohou nabídnout stabilní připojení pomocí Bluetooth 5.0 a automatickým párováním, AAC kodek, dotykové ovládání, DSP technologii potlačování okolních ruchů pro vestavěné mikrofony, TWS design, pouhé 3.9 g váhy každého ze sluchátek, výdrž baterie až 26 hodin (včetně boxu) podporu hlasových asistentů jako Siri nebo Google Assistant, voděodolnou certifikaci IPX5, speciální dobíjecí box pro prodloužení výdrže s indikací stavu a samozřejmě i solidní zvuk. V akci momentálně na Ebay za 20.99 dolarů s extra dobíjecím USB kabelem a 3 páry náušníků.

Druhým kouskem je pak elektrický zubní kartáček Xiaomi Sonic Electric Toothbrush T300 pro chytrou péči o váš zubní chrup. Ten může nabídnout vysoko-vibrační motorek s až 31000 vibracemi za minutu, voděodolnou certifikaci IPX7, USB Type-C nabíjecí port a výdrž až 25 dní na jedno nabití. Dále pak vylepšené štětiny kartáčku bez použití základového kovu, dva speciální režimy užívání a další vymoženosti. Tento kartáček si momentálně můžete pořídit jen za 19.99 dolarů, samozřejmě opět z Ebay.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.