Prodeje tabletů se celosvětově propadají už nějaký ten pátek a tak se najde mezi výrobci jen pár posledních mohykánů, co se nebojí poslat na trh nějaký ten nový kousek klasického střihu. Čínský Teclast mezi ně patří a dnes pro vás máme oficiální vydání jednoho zajímavého modelu z jejich produkce, který je dokonce vybaven poměrně solidní výbavou. A nový Teclast T30 samozřejmě pro první týden dostal na e-shopu Gearbest i speciální cenu plus nějaké malé bonusy.

Teclast T30 je samozřejmě jeden z větších tabletů, protože ty menší už dávno kanibalizovaly standardní telefony. Nabídne tak 10,1-palcovou úhlopříčku IPS displeje s FullHD rozlišením (16:10), ochranou očí proti škodlivému světlu a 370 nity maximálního jasu. Uvnitř pak je mobilní procesor Helio P70 spolu s grafikou Mali-G72MP3, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti a 8000 mAh kapacitou baterie. Dostalo se i na SIM slot, microSD slot, GPS čip, malou basovou ozvučnici nebo systém Android 9 Pie. Vše úhledně zabalené v kovovém těle s tloušťkou pouhých 8,5 mm a váhou 560 g.

Jak již bylo zmíněno, tak během prvního měsíce prodejů až do 7.listopadu bude Teclast T30 k mání za speciální cenu 199.99 dolarů na e-shopu Gearbest. A pokud stihnete být mezi 200 prvními, tak ještě dostanete jako bonus ochranný obal. Takže pokud patříte k těm, kteří stále ještě tablet pokládají za nezbytný gadget, tak by se vám tenhle kousek určitě mohl líbit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.