Produkty od Xiaomi jsou opravdu všude kolem nás a opravdoví fandové možná dokonce chodí i v jejich oblečení a jedí Mi jídlo. No dobrá, to už možná přeháníme, ale faktem zůstává, že čínský gigant fušuje do řemesla vskutku v široké škále kategorií. Často však samotnou práci přenechává menším značkám ve vlastním ekosystému a ponechá si tak pouze dohled a záštitu. To je přesně případ dnešní nabídky z Ebay, ve které se podíváme blíže na dva levné gadgety právě od menších značek pod záštitou Xiaomi, sluchátka Haylou H8 a USB flash disk Jessis.

Jako první tu máme stereo sluchátka Xiaomi Haylou H8 s klasickým drátovým designem a „nezamotatelnými“ TPE kabely s dálkovým trojtlačítkovým ovládáním. Po zvukové stránce mohou sluchátka nabídnout 8 mm drivery pro solidní zvuk a dokonce i nějaké ty basy, čistota zvuku je pak pojištěna pozlaceným 3.5 mm konektorem. Konstrukce sluchátek je s kovovou texturou a pohodlné silikonové špunty pak nebudou tlačit. Integrovaný mikrofon samozřejmě disponuje technologií potlačení okolních ruchů. To vše zní už teď velice slušně, ale ten pravý úder na solar přijde s cenou, protože na portálu Ebay jsou sluchátka momentálně k mání jen za 4.89 dolarů.

Další na řadě je pak USB flash disk Jessis M1 a ten se bude hodit vždy, protože“flashky“ úspěšně ztrácíme asi všichni. A tento kousek je jedním z těch povedenějších díky kovovému zpracování s výraznou texturou, otočném designu konektoru a samozřejmě i duálnímu použití díky přítomnosti USB 3.1 a USB Type-C konektorů. Takže se nezalekne jak počítače, tak telefonu či tabletu. Rychlosti jsou také poměrně solidní se 120 MB/s čtení a 40 MB/s zápisu. Jediné rozhodnutí pak zůstává při výběru kapacity, zlatá střední cesta se 64 GB je k mání za 13.99 dolarů, menší 32 GB za poměrově ne úplně výhodných 11.49 dolarů a největší 128 GB za 29.99 dolarů. Tak co na dva dnešní levné gadgety od Xiaomi říkáte ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.