Už jen dva dny zbývají do oficiálního představení OnePlus 7T Pro a potažmo globální verze OnePlus 7T na londýnské představovačce. Fanouškovská očekávání jsou tak vybičována na maximum, protože nedávné indické odhalení základního OnePlus 7T bylo bombou střední ráže, vzhledem k výbavě a nastavené ceně telefonu. Takže můžeme jen doufat v zachování této ceny… Každopádně jsme se dnes dočkali i potvrzení jedné z novinek a to přímo z míst nejvyšších, od samotného šéfa firmy Peta Lau. Ten nás totiž navnadil na speciální OnePlus 7T Pro McLaren Edition.

Tedy pokud vše interpretujeme správně, protože Pete Lau jen na Twitteru sdílel obrázek balení telefonu, který nese znaky jasně odkazující právě na minulou McLaren Edition. Té jsme se dočkali u OnePlus 6T, takže by dávalo smysl v nastaveném trendu pokračovat hezky rok poté. A při pohledu na texturu krabice napodobující uhlíková vlákna a oranžový pruh podobný designu McLarenu na závodních autech, se tento logický krok přímo nabízí. McLaren Edition bude samozřejmě určitě velmi drahá a nenabídne kromě speciálního designu a maximálních parametrů nic moc jiného než standardní OP7T Pro, ale fanoušek na peníze nehledí.

Někteří extrémní optimisté sice doufají třeba v něco extra, jako 65W nabíjení sesterského Oppo, ale to bych osobně pokládal za dost velké sci-fi. Už tak bude velmi zajímavé sledovat, kam se OnePlus vydají s vylepšeními Pro modelu, protože ten by se podle všeho neměl příliš lišit od minulé generace. A pouhý upgrade na procesor Snapdragon 855 Plus se zdá přece jen poněkud dietní. Zejména při porovnání s obřím skokem základního modelu na 90 Hz displej a další. Tak pozítří !

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.