Není to zas tak dávno, co se začaly šířit zvěsti, že společnost Motorola chystá další kousek do své řady One. Měl by mít obchodní název Motorola One Macro. Minulý týden se telefon na krátkou chvíli objevil i na stránkách jednoho prodejce ze Saudské Arábie. Díky tomu jsme měli možnost poznat hlavní parametry přístroje a také jeho cenu. Vše tedy nasvědčovalo tomu, že One Macro bude skutečně brzo oficiálně představen.

Nyní je jeho uvedení potvrzeno. Mělo by proběhnout v Indii, a to už zítra, tedy 9. října/októbra. Na svém twitterovém účtu zveřejnil tipař Mukul Sharma pár propagačních letáčků, které nejen upozorňují na hlavní taháky Motorola One Macro, ale také potvrzují termín představovačky. Mezi hlavní specifikace telefonu by měl patřit plynulý multitasking, rychlé nabíjení, výkonný procesor a samozřejmě makro fotografie.

K tomu můžeme připočíst i 6,2 palcový displej s horním kapkovitým výřezem a vysokým poměrem stran. Zadní fotoaparát je trojitý s laserovým ostřením. Snímač otisků prstů bude jako již tradičně u telefonů Motorola uložen na zadním panelu. A podle zatím nepotvrzených informací by jako procesor měl být použit Helio P60 z dílen MediaTek. Po uvedení na indický trh se telefon podívá i na dalších trhy, ale kdy se tak přesně stane, není zatím známo.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.