Ohodnoťte článek

Pořízení originálního softwaru nemusí nutně znamenat kompletní vyprázdnění peněženky, protože v dnešní době není velký problém sehnat za velmi zajímavé ceny v podstatě cokoliv v podobě digitální licence. A expertem na podobné prodeje je i stránka G2BDeal, kde najdete právě tyto klíče za hubičku a protože jsme v dobré náladě, tak ještě přihodíme i nějaký ten slevový kód.

Stálicí mezi nákupy digitálních klíčů jsou produkty od Microsoftu a s podobnými cenami je prostě už dávno nemá cenu „pirátit“ jako za dřevních dob počítačového věku. Základem je vždy samozřejmě systém a Windows 10 Pro OEM Global verzi si můžete pořídit jen za 13.48 dolarů, což je opravdu skoro zadarmo. A k pořádné funkčnosti počítače se vždy hodí i nějaký ten kancelářský balík, takže co třeba minulou generaci Office 2016 Professional Plus Global jen za 44.52 dolarů, nebo nové Office 2019 Professional Plus Global jen za 54.74 dolarů. Všechny výše zmíněné ceny jsou díky našemu 20%  slevovému kupónu CZ20.

Na stránkách G2BDeal jsou k nalezení i další produkty, takže třeba by někoho zaujaly i notebooky nebo hračky v nabídce. Ale hlavní jsou přece jen již zmíněné softwarové klíče, takže pokud třeba plánujete vybavit nově sestavený počítač, tak se mohou hodit. Kdo ví.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.