Nový týden zahájíme, jak je už dobrým zvykem, další nadílkou doporučení na levné čínské produkty, tentokrát z nekonečných zásob tržiště Ebay. V nabídce bude nejen extra levný chytrý náramek M4, ale i šikovná bezdrátová TWS sluchátka Zeblaze Zepods. Takže pokud si takhle na začátku podzimu chcete nadělit něco hezkého třeba pro běhání nebo jiné sportovní aktivity, tak čtěte dále a možná se naším článkem necháte inspirovat.

Prvním produktem z dnešního výběru jsou skutečně bezdrátová sluchátka Zeblaze Zepods. Sluchátka jsou určena pro každodenní použití. Mají dobrou výdrž baterie, hluboké basy a optimalizované Bluetooth připojení. Díky své velikost dobře padnou do každého ucha a Bluetooth 5.0 zajistí skvělé připojení k telefonu nebo jinému zdroji.

Připojení probíhá automaticky, protože si sluchátka pamatují poslední připojené zařízení. Pokud je tedy v dosahu, ihned proběhne spárování. Sluchátka by měla na jedno nabití vydržet až 4 hodiny provozu. Nabíjecí box by měl celkový čas používání prodloužit až na 18 hodin. Ovládání je dotykové, poklepem na sluchátka. A jaká je tedy cena sluchátek? Na Ebay je můžete nyní pořídit za 27,99 euro.

Pokud mlsně kroužíte kolem nového chytrého náramku Xiaomi Mi Band 4, ale stále se vám nechce za něj dát tolik peněz, tak se vám určitě zalíbí další chytrý náramek M4 za mnohem lepší cenu. Jeho design je velmi podobný tomu, který najdeme u Mi Band 4. 0,96 palcový displeje je barevný a dotykový. Samozřejmě nechybí ani připojení pomocí Bluetooth 4.0, senzor srdečního tepu a certifikace IP67. Baterie s kapacitou 90 mAh by měla na jedno nabití vydržet zhruba 10 dní. Samozřejmostí je i několik sportovních režimů, krokoměr, monitoring spánku a několik dalších funkcí. Náramek je kompatibilní jak se systémem Android, tak i iOS. Jeho cena na Ebay je skutečně lákavá. Aktuálně jej můžete pořídit jen za 5,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.