Na čínských e-shopech se dá sehnat opravdu skoro cokoliv a tak i pokud snad sháníte síťové prvky pro vaší domácí nebo pracovní Wi-Fi síť, tak si určitě v nabídce vyberete. Základem je samozřejmě pořádný router, ale často ani ty nejsilnější nejsou schopny poskytnout takový dosah signálu, jaký by se vám líbil. Pak musí nastoupit do práce repeatery nebo extendery a právě jeden takový z produkce Xiaomi v podobě Mi Wi-Fi Repeater Pro pro vás dnes máme v nabídce e-shopu Tomtop.

Xiaomi Mi Wi-Fi Repeater Pro je velmi dostupnou volbou pro rozšíření pokrytí signálem vaší Wi-Fi sítě a může nabídnou například 2 externí 2dBi anténky, teoretickou přenosovou rychlost 300 Mbps, kit ke snadné montáži na zeď a také kompatibilitu se širokým spektrem dostupných značek a modelů routerů. Podporováno je až 64 současně připojených zařízení, takže se snad nebudete v rodině dohadovat o dostupnosti připojení. Tento velmi zajímavý extender si můžete zakoupit například v bleskových prodejích na e-shopu Tomtop za 11.83 euro a pokud zrovna stavíte bezdrátovou síť pro pokrytí větší plochy, tak se může jednat o dobrou volbu.

A když už tak hovoříme o e-shopu Tomtop, tak musíme zmínit nadcházející Halloweenské akce, protože se tento svátek blíží mílovými kroky. K mání budou nezbytné extra slevové kupóny, akce na specifické značky, speciální Halloweenské produkty nebo také Lucky Pumpkin boxy s náhodnými produkty dané značky ukrytými v těchto dýních. Takže se na určitě na stránky Halloweenské akce mrkněte a třeba vás tam něco osloví už dnes.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.