Dalším top modelem, který se chystá společnost Oppo za nedlouho předvést bude Oppo Reno Ace. Představovačka by se měla konat už za pár dnů, konkrétně 10. října/októbra v Číně. Jeho hlavní parametry už prozradil výpis certifikačního úřadu Tenaa a jedním z asi nejzajímavějších je super rychlé nabíjení Super VOOC. Nabíjení o výkonu 65 W by mělo baterii s kapacitou 4000 mAh nabít z nuly na 100% jen za 25 minut.

Z dalších specifikací uveďme například 6,5 palcový AMOLED displej s úhlopříčkou 6,5 palce a obnovovací frekvencí 90 Hz. Typ procesoru sice výpis Tenaa nespecifikuje, ale mělo by jít o Snapdragon 855 Plus. Doplnit by jej mělo 12 GB RAM a 256 GB interní paměti. Vzhledem k tomu, že se na čínské síti objevily reálné fotky Oppo Reno Ace, můžeme v podstatě potvrdit i jeho foto výbavu.

Zadní fotoaparát má čtyři snímače, které jsou uloženy do jednoho vertikálního modulu uprostřed horní části zadního panelu. Napravo od modulu je LED blesk. Jejich jednotlivé rozlišení by mělo být 48 MPix, 13 Mpix s periskopovým zoomem, 8 MPix pro širokoúhlý záběr a 2 MPix pro hloubku ostrosti. Přední kamera, která bude umístěna v horním kapkovitém výřezu má podle Tenaa 16 MPix s trojnásobným optickým zoomem. Do displeje je také integrována čtečka otisků prstů. Jediné, co zatím zůstává utajeno je cena telefonu. Ale tu budeme určitě znát už za tři dny.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.