Rodina produktů chytrého osvětlení Mijia v ekosystému Xiaomi už je poměrně rozsáhlá a najdeme v ní kousky do každého koutu domácnosti. Dnes tu máme chytré noční světlo Xiaomi Mijia MJYD02YL, které je vhodné doslova kamkoli, kde si v noci potřebujete přisvítit. Ať už je to ložnice, koupelna nebo třeba i šatní kout. Nyní je nabízeno v bleskovém prodeji na e-shopu Geekbuying za velmi zajímavou cenu, kterou ještě vylepší náš slevový kupón.

Noční světlo Xiaomi Mijia MJYD02YL patří do druhé generace tohoto typu osvětlení a samozřejmě zde najdeme nějaká ta vylepšení. Po zasazení do pevné základny lze se samotným svítidlem otáčet až o 360°. Obě součásti jsou vyrobeny z pevného ABS materiálu, takže by při manipulaci nemělo dojít k poškození. Design je jednoduchý a bez problému zapadne do jakéhokoli interiéru.

Díky infračervenému senzoru se světlo automaticky zapne v tmavém prostředí. Jeho jas lze nastavit a svítivost je nízká a příjemná. Přesto toto noční světlo dokáže okolní prostředí dostatečně osvětlit. To se může hodit třeba při nočním vstávání, nebo pro mírné noční osvětlení dětského pokoje. Výkon světla je 0,34 W a teplota barvy 2800 K. Bližší informace o tomto nočním světle najdete na stránkách e-shopu Geekbuying, kde jej také nyní můžete zakoupit v bleskovém prodeji. Jeho cena je nastavena na 11,99 dolarů, ovšem při použití slevového kupónu ve tvaru 3QPK8ZPR spadne na 9,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.