Rodina produktů chytrého osvětlení Mijia v ekosystému Xiaomi už je poměrně rozsáhlá a najdeme v ní kousky do každého koutu domácnosti. Dnes tu máme chytré noční světlo Xiaomi Mijia MJYD02YL, které je vhodné doslova kamkoli, kde si v noci potřebujete přisvítit. Ať už je to ložnice, koupelna nebo třeba i šatní kout. Nyní je nabízeno v bleskovém prodeji na e-shopu Geekbuying za velmi zajímavou cenu, kterou ještě vylepší náš slevový kupón.

Noční světlo Xiaomi Mijia MJYD02YL patří do druhé generace tohoto typu osvětlení a samozřejmě zde najdeme nějaká ta vylepšení. Po zasazení do pevné základny lze se samotným svítidlem otáčet až o 360°. Obě součásti jsou vyrobeny z pevného ABS materiálu, takže by při manipulaci nemělo dojít k poškození. Design je jednoduchý a bez problému zapadne do jakéhokoli interiéru.

Díky infračervenému senzoru se světlo automaticky zapne v tmavém prostředí. Jeho jas lze nastavit a svítivost je nízká a příjemná. Přesto toto noční světlo dokáže okolní prostředí dostatečně osvětlit. To se může hodit třeba při nočním vstávání, nebo pro mírné noční osvětlení dětského pokoje. Výkon světla je 0,34 W a teplota barvy 2800 K. Bližší informace o tomto nočním světle najdete na stránkách e-shopu Geekbuying, kde jej také nyní můžete zakoupit v bleskovém prodeji. Jeho cena je nastavena na 11,99 dolarů, ovšem při použití slevového kupónu ve tvaru 3QPK8ZPR spadne na 9,99 dolarů.