Značka Motorola, která je samozřejmě už dávno pod křídly čínského Lenova, má ve své nabídce celou řadu telefonů s moderními designy, ať už se jedná o „průstřel“ displeje nebo kapkovité vykousnutí. Zatím jí však schází telefon s výsuvnou pop-up selfie kamerkou, což by se ale velmi brzy mělo změnit. Už před pár dny jsme měli možnost vidět první (nutno dodat, že silně upravený) snímeček modelu nové Motoroly s výsuvným selfie modulem s jediným senzorem. Ale dnes můžeme přihodit další snímky tohoto telefonu, tentokráte reálného prototypu.

Pro začátek je nutné zmínit, že zdrojem těchto fotografií jsou komunitní stránky Motoroly pro Latinskou Ameriku a podle všech metrik vypadají jako pravé, i když samozřejmě na oficiální potvrzení si budeme muset ještě chvíli počkat. Na snímcích je pak vidět telefon s výsuvným selfie modulem v levém horním rohu a velmi tenkými rámečky displeje. Zadní strana nám pak odhaluje duální fotoaparát nebo podsvícené logo Motoroly, které ale podle všeho nemá integrovanou čtečku otisků prstů. To by napovídalo integraci do displeje, což je v dnešní době stále ještě výsada špičkových modelů. I když high-end telefon jen se dvěma foto-senzory na zádech ?

This slideshow requires JavaScript.

Na první pohled telefony vypadá jako příslušník řady Motorola One nebo Moto G s čistým Androidem, ale bez dalších podrobnějších informací nebude nic jistého. Každopádně to vypadá na brzké vydání prvního telefonu značky Motorola s výsuvnou selfie kamerkou, takže si firma bude moci odškrtnout další chybějící designový prvek.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.