Telefony ZTE Blade byly svého času poměrně populární a některé z nich se dokonce prodávají i na evropském trhu. A přesto, že se společnost ZTE potýká s podobnými problémy jako Huawei, neustále se snaží produkovat nové přístroje. Jedním z nich bude i model ZTE Blade 20. Zatím sbírá potřebné certifikace pro to, aby mohl být uveden na trh. A právě prochází rukama certifikátorů FCC. Díky reálným fotkám, které zveřejnil Slashleaks, si můžeme také udělat obrázek o designu telefonu.

Podle rozměrů ZTE Blade 20, které jsou zhruba 16,5×7,5 milimetrů, lze usoudit, že úhlopříčka displeje rozhodně nebude menší než 6 palců. Nad displejem by měl být kapkovitý výřez pro přední kameru a další senzory. Zadní panel se drží letošního trendu čtvercových modulů zadních fotoaparátů. Ten u Blade 20 čítá tři snímače a LED blesk a je uložen v levém horním rohu. Uprostřed horní části zad je snímač otisků prstů.

Tlačítko pro zapnutí a vypnutí přístroje je na pravé hraně, stejně jako kolébka hlasitosti. Slot pro SIM karty je na hraně levé. Pro nabíjení poslouží port USB-C a najdeme zde i 3,5 mm audio konektor. Ze snímku baterie je patrno, že její kapacita je velice slušných 5000 mAh. Akumulátor by měl podporovat rychlé 18 W nabíjení. Další parametry Blade 20 zatím nejsou známy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.