A jsme opět zpátky s dalšími slevami z portálu Ebay a dnes dojde jako vždy na zajímavé kousky z kategorie audio a chytrých nositelností. Takže pokud zrovna hledáte nějaká dobrá bezdrátová sportovní sluchátka nebo chytrý náramek, tak se vám dnešní článek určitě bude zamlouvat. Jak sluchátka Lenovo HE05 nebo chytrý náramek Honor Band 5 jsou kvalitní produkty a určitě stojí za hřích, takže se určitě na nabídky minimálně mrkněte.

Jako první přijdou na přetřes bezdrátová sluchátka Lenovo HE05 se sportovním designem, ohebným krčním mostem s paměťovou linií a magnetickým úchytem, IP5X certifikací s odolností proti potu a vodě, stabilním Bluetooth 5.0 bezdrátovým připojením, vestavěnou 80 mAh kapacitou baterie slibující až 8 hodin provozu, tlačítka na ovládání zvuku, CVC technologii potlačení ruchů pro integrovaný mikrofon a samozřejmě i solidní zvukový přednes sluchátek samotných. K dispozici jsou v bílé, červené nebo černé barvě a seženete je jen za 11.29 euro.

Honor Band 5 je klasický fitness chytrý náramek se vším všudy a dočkáme se i některých unikátních funkcí. Výbava je více než slušná a zahrnuje třeba barevný dotykový 0.95-palcový AMOLED displej krytý 2.5D zakřiveným sklem s rozlišením 240 x 120 pixelů a podporou nahrávání vlastních ciferníků a tapet, senzor na měření srdečního tepu a dokonce i okysličení krve, přesný krokoměr, měření spánkových cyklů a kvality spánku technologií TruSleep, celou řadu sportovních režimů, voděodolnost do 50 metrů nebo 100 mAh baterii slibující až 14 dní výdrže na jedno nabití. Design je pak podobný minulým generacím s velkým kruhovým tlačítkem pod displejem. Na Ebay ho koupíte jen za 29.99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.