Xiaomi Mi Band 4 patří bez nějakých větších diskuzí k nejlepším chytrým nositelnostem na trhu, protože vzhledem k velmi nízké ceně je dostupný opravdu pro každého. Nemluvě o spoustě funkcí a masivní výdrži baterie. Za cenu kolem 25 dolarů ( u nás samozřejmě oficiálně výrazně dráž ) se prodává jako houska na krámě a určitě jste kolem sebe už viděli spousty uživatelů jím se honosící. A nejnovější update firmwaru pro tento chytrý náramek přináší některé velmi příjemné změny a vylepšení.

Jedním z hlavních taháků a důvodů k upgradu je u Xiaomi Mi Band 4 nový barevný OLED dotykový displej, na který je radost pohledět. Původně ale nebylo možné se příliš zaobírat pokročilejším nastavováním a například automatické zhasnutí displeje při pohybu zápěstí bylo natvrdo nastaveno na 5 sekundový interval.  To se s novým updatem 1.0.7.04 změní, protože budete mít možnost nastavit přesnou hodnotu zhasnutí displeje. Tím také lehce snížíte výdrž na baterii, ale Mi Band 4 to určitě zvládne.

Kromě nastavení displeje by měl nový update přinést také celou řadu nových tapet na pozadí, kterých se dosud oficiálně těžce nedostávalo. Samozřejmě většina uživatelů zvolila neoficiální cesty k nahrání dalších tapet, ale pro začátečníky a líné majitele je příjemné mít vše hned na dosah ruky. Dále by se pak měla zlepšit citlivost a přesnost sledování plaveckých sportovních aktivit a další vylepšení. Update prozatím ještě nedorazil na globální verzi náramků, ale mělo by se tak stát každým dnem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.