Přestože telefon OnePlus 7T je opravdu ještě čerstvou novinkou a jeho bratr 7T Pro bude teprve za pár dnů představen, společnost OnePlus se už pomalu začíná připravovat na příští rok. A samozřejmě i na příští model. Bude jím OnePlus 8. Na světě jsou už jeho první renderované obrázky. Ty na svém twitterovém účtu sdílel například známý tipař @OnLeaks. Můžeme se tedy podívat s předstihem víc než půlročním, jak by mohl chystaný telefon vypadat.

Rendery údajně vycházejí přímo s technických výkresů OnePlus 8, takže je velmi pravděpodobné, že takto bude telefon skutečně vypadat. A první, čeho si lze povšimnout je absence kapkovitého výřezu. Ten ustoupil ve prospěch „díry“ v displeji v levém horním rohu čelního panelu. Samotný displej je pak po hranách zakřiven, podobně jako v případě OnePlus 7 Pro. Rozměry telefonu by měly být 160,2×72,9×8,1 milimetrů a AMOLED displej by měl mít úhlopříčku zhruba 6,5 palce. Je zde také integrován snímač otisků. A samozřejmě obnovovací frekvence bude 90 Hz.

Zadní panel a vertikální uložení hlavního fotoaparátu je podobné jako u modelu 7T Pro. V modulu vidíme tři snímače, LED blesk je pak umístěn pod modulem fotoaparátu. Spodní hrana je místem pro USB typu C, chybí konektor 3,5 mm audio jacku. Očekává se, že telefon bude pohánět procesor Snapdragon 865, který by měl v době jeho vydání už představen. Dále se také čeká, že výrobce připraví i Pro verzi. Dočkat bychom se mohli i bezdrátového nabíjení, i když to je zatím velká neznámá.