Bezdrátová sluchátka dnes vlastní v podstatě každý, protože pro sportovní aktivity jsou prostě ideální volbou. A in-ear konstrukce vám opravdu z ucha jen tak nevypadne, přičemž nabídne často velmi solidní zvukové podání. A právě taková jsou i bezdrátová sluchátka Xiaomi Redmi AirDots, která pro vás dnes máme v nabídce bleskových prodejů e-shopu Geekbuying s extra slevovým kupónem.

Redmi AirDots nabídnou opravdu slušný zvuk díky 7.2 mm reproduktorovému měniči a ozvučné konstrukci v zadní dutině. Jedná se samozřejmě o stereo sluchátka s vestavěným HD mikrofonem s pokročilou technologií potlačení okolních ruchů. Připojení je pak realizovaná pomocí nejmodernější technologie Bluetooth 5.0 a díky extrémně nízké spotřebě baterie vydrží hrát sluchátka 4-5 hodin. A protože v balení je i dobíjecí pouzdro s vlastní baterií, tak nedostatkem šťávy opravdu trpět nebudete.

Na e-shopu Geekbuying jsou pak sluchátka Xiaomi Redmi AirDots v černé barevné variantě k mání jen za 22.99 dolarů v bleskových prodejích se slevovým kupónem 3FQAY3FL. Takže se jejich pořízením ani moc neprohnete a za tu cenu tyto sluchátka rozhodně stojí. Navíc je cena konečná, protože je doprava z evropského skladu, takže nebudete doplácet žádné clo ani daňové doplatky. Na trhu je k mání opravdu celá řada podobných kousků, ale s Redmi AirDots máte jistotu solidní kvality.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.