Možná si ještě vzpomenete na rok 2017, kdy společnost Google představila svá první sluchátka Pixel Buds. Ta měla podporu Bluetooth a Google asistenta. Zdá se, že uzrál ten správný čas na představení dalších sluchátek. Prostě po dvou letech to chce změnu. Podle stránek 9to5Google by se tak mělo stát na akci „Made by Google“ 15. října/októbra, kde budou uvedeny také telefony řady Pixel 4. Nová sluchátka budou mít jednoduchý název Pixel Buds 2.

Ovšem jaké budou jejich parametry se zatím výrobci daří tajit. Je tedy otázkou, zda budou bezdrátová, jako třeba AirPods, nebo je bude jako u jejich předchůdce spojovat kabel. Tipaři se však už nyní domnívají, že stávající trend spíš nasvědčuje plně bezdrátovým sluchátkům. Samozřejmě se také očekává podpora Bluetooth a Google asistenta jako u první verze sluchátek. Něco, co se osvědčilo by přece nemělo smysl měnit. Navíc v dnešní době je hlasové ovládání přístrojů docela v kurzu.

Mnozí tipaři už také spekulují o ceně chystaných sluchátek Pixel Buds 2. Vycházejí při tom z cenovky prvních Pixel sluchátek z roku 2017. Ta se prodávala za 159 dolarů a byla nabízena ve třech barevných variantách. Sice specifikace druhé generace sluchátek nejsou známy, ale tipaři si myslí, že jejich cena by mohla být hodně podobná. A protože do představovačky ještě pár dnů zbývá, je možné, že nám výrobce přece jen nějaké podrobnější info naservíruje.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.