Strategie „půl-generačních“ nových modelů telefonů značky OnePlus sice má jasný půlroční cyklus, ale celková koncepce dovede být lehce zmatečná. V mnoha případech totiž pokrok není skoro viditelný a naopak technologická mezera mezi základním modelem a Pro kouskem je znatelná. To byl přesně případ minulé generace, kdy OnePlus 7 bylo jen lehoučce vylepšené OP 6T a OP7 Pro tak bylo jedinou volbou pro milovníky reálného pokroku. A dnes máme dobré zprávy pro příznivce právě lepších Pro modelů, protože zástupci značky konečně definitivně potvrdili brzké představení OnePlus 7T Pro.

Na indické představovačce minulý týden se totiž s velkou slávou předvedl jen základní model OnePlus 7 a po Pro verzi se bez jakéhokoli vysvětlení slehla zem. Samozřejmě s výhledem na chystanou další londýnskou akci 10.října většina nás optimistů očekávala nápravu situace, ale do dnešního dne jsme čekali na oficiální potvrzení. Dnešní oficiální tweet pak ale jednoznačně hovoří o „telefonech série 7T“ pro londýnskou představovačku, takže není třeba velké fantazie k logické úvaze. Je také možné, že dojde i na specializovanou McLaren Edition, ale tam se jedná opravdu jen o kousek pro ty největší fajnšmekry s plnou prkenicí, takže se spokojíme jen s „pouhým“ OnePlus 7T Pro.

Otázkou však ale samozřejmě zůstává samotná hardwarová výbava OnePlus 7T Pro, protože základní 7T se začalo nebezpečně přibližovat. Takže u Pro varianty se dá očekávat opět displej s vyšším rozlišením, selfie kamerka ve výsuvném modulu a lehce navýšená kapacita baterie. Nebude to však málo ? Osobně spíše čekám ještě nějaké solidní překvapení, ale možná to letos OnePlus otočí a Pro varianta bude tou méně pokrokovou v porovnání s minulou generací. Ale to se vše dozvíme opravdu až 10.října.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.