Pořídit si v dnešní době dron s velmi nadprůměrnými specifikacemi jen za zlomek ceny před pár lety je příjemným faktem a pro začínajícího nadšence se jedná o velmi dobrou zprávu. Proč vyhazovat velké peníze za značkový dron zavedené značky velkého jména, který pravděpodobně stejně první pokusy neskončí zrovna slavně, že ? Takže se určitě mnoha bude zamlouvat naše dnešní nabídka z Ebay dronu SDJ S167GPS, který zvládne i 4K rozlišení a pořídíte ho za velmi solidní peníze.

Dron S167GPS je totiž vybaven kamerou se 4K rozlišením a úhlem záběru 120°, takže by pořízená videa měla vypadat k světu. Díky skládací konstrukci nebude problém ani v kompaktnosti a přenositelnosti, navíc dostanete v balení i šikovnou brašnu. Jedná se samozřejmě o FPV dron, maximální přenosová vzdálenost 2.4G Wi-Fi je až 500 metrů a se 1300 mAh kapacitou baterie dron slibuje až 18 minut letového času. Vestavěná GPS je zárukou jednoduchého návratu na místo startu nebo plánování pomocí aplikace a k dispozici je i ovládání gesty a spousta pokročilých funkcí. V balení je kromě zmíněné brašny i dálkové ovládání nebo další náhradní díly, takže za své peníze dostanete hodně muziky. Za celých 65 euro z Ebay to nezní úplně marně, že ?

A pokud třeba neholdujete snímkům ze vzduchu, tak vás třeba zaujme akční kamerka SJCAM SJ8 Pro, která se může také pochlubit opravdu špičkovými specifikacemi. Je vybavena čipsetem Ambarella H22, senzorem Sony IMX377, který zvládne 4K rozlišení videí v 60 fps nebo 12 Mpix fotografie. Podporován je bezztrátový RAW  formát a nezapomnělo se ani na gyroskop, EIS stabilizaci nebo 8x digitální zoom. Baterie s kapacitou 1200 mAh vám vydrží až 90 minut snímání a dobijete ji pomocí USB Type-C. Vše pak jednoduše zkontrolujete a ovládáte pomocí dotykového 2.33-palcového IPS displeje. Jako příslušenství toho dostanete hojně, včetně vodotěsného obalu, celé řady montážních úchytek a dalších. K mání je tato akční kamerka za 159 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.