V poslední době se nám vyrojila opravdu slušná porce bezdrátových sluchátek (nejen) čínské produkce a dají se přehazovat vidlemi. Specifikace těch levnějších jsou si často podobné jako vejce vejci a odlišnosti aby člověk pohledal s velmi silnou lupou. Za slušnou cenu se ale dají najít i kousky, které se parametrově odlišují a to dokonce k lepšímu. Mezi takové patří i Tronsmart Spunky Beat, které pro vás navíc dnes máme ve speciální slevové akci s kupónem z e-shopu Geekbuying.

Tronsmart Spunky Beat jsou sice opět TWS bezdrátová sluchátka s nabíjecím boxem, ale mají v rukávu několik trumfů. Tím je například použitý čipset od Qualcommu QCC3020 s podporou kodeků aptX, AAC nebo SBC, grafénové drivery pro kvalitu zvuku, technologie potlačení ruchů CVC 8.0 pro integrovaný mikrofon nebo dvě možnosti nabíjení nabíjecího boxu (vestavěný USB-A nebo USB-C kabel). Samozřejmostí je pak moderní stabilní připojení pomocí Bluetooth 5.0, IPX5 certifikace s odolností proti dešti nebo potu, podpora hlasových asistentů jako Siri nebo Google Assistant, dotykové ovládání, či výdrž na baterie až 7 hodin.

Navíc pro vás mají na e-shopu Geekbuying i slevový kupón SPUNKYBEAT, se kterým cena těchto povedených bezdrátových sluchátek klesne jen na 24.99 dolarů. Což při pohledu na specifikace rozhodně není nijak přestřelená suma. Tak se na nabídku mrkněte, třeba vás sluchátka Tronsmart Spunky Beat zaujmou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.