Hlavní podzimní představovačku značky Huawei už máme za sebou a řada Mate 30 už vesele dobývá čínský mobilní trh. Ale do stáje Huawei patří i další značka Honor a podle zasvěcených informací bychom se někdy na konci října mohli dočkat nových modelů právě od nich. A nemělo by se podle všeho jednat pouze o špičkový Honor V30, o kterém jsme dnes také psali, ale i o nový přírůstek do řady Honor Note. Ten by měl navazovat na úspěšný Honor Note 10 a možná už dokonce prošel certifikací.

Alespoň si to myslí analytici, protože jeden chystaný telefon značky Honor byl k vidění v čínském certifikačním procesu CCC. Tam sice nejsou k vidění žádné konkrétní specifikace kromě 20W rychlo-nabíjení, ale zasvěcenci už mají jasno. Nový telefon by se podle nich měl objevit s procesorem Kirin 810 a hlavním 64 Mpix fotoaparátem. Není také zcela jasné, zda půjde opravdu o přírůstek do série Honor Note, nebo se tvůrci rozhodnou poslat na trh zbrusu novou řadu. Nejpravděpodobnější je ale stejně pojmenování Note 20 nebo možná Note 30, aby se zachovala kontinuita značení.

Kromě toho se také v laboratořích Honoru pracuje na vydání nového kousku designové řady Magic, která úspěšně soutěží s kousky Mi MIX od Xiaomi. O novém Honor Magic 3 zatím není k dispozici zhola nic, ale nikdo nepochybuje, že jsou přípravy na vydání už v pokročilém stádiu. Bohužel se však opět dá očekávat, že se bude jednat o lokální produkt, který se nedostane na mezinárodní trh stejně jako jeho předchůdci. Což je škoda, protože minulý Honor Magic 2 byl skvělým kouskem, který by se určitě neztratil ani u nás.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.