Telefon Honor V30 by měl být nadcházející vlajkovou lodí a zároveň také prvním přístrojem Honor, který bude osazen novinkovým procesorem Kirin 990 5G. To nedávno potvrdil i CEO značky, pan Zhao Ming. Kdy však bude telefon představen je zatím ve hvězdách. To však není důvodem, aby agilní čínští tipaři nezjišťovali kolem chystaného modelu co se dá.

Netrvalo to dlouho a na Weibo se objevila první údajná fotka Honor V30, respektive jeho předního panelu. Na ní je vidět, že kolem displeje jsou velmi úzké rámečky, včetně toho horní. Brada je o něco málo širší, ale je také poměrně subtilní. V levém horním rohu obrazovky je uložen modul předního fotoaparátu. Jde o malý ovál se dvěma kruhovými otvory, podobně jako například u Samsungu Galaxy S10 Plus. Podle tvaru modulu a dvou kruhových výřezů to vypadá, že přední kamera telefonu bude duální. Samozřejmě nelze potvrdit, že jde skutečně o snímek Honoru V30.

A nedají se ani potvrdit další parametry, jako je rozlišení a velikost displeje nebo rozlišení snímačů přední kamery. Ovšem vzhledem k tomu, že by se mělo jednat o top model, předpokládáme, že tomu budou přizpůsobeny i specifikace. Představení telefonu by se mohlo odehrát koncem roku. Pokud však Honor dodrží stejný koncept uvedení jako u loňského modelu V20, který by oficiálně prezentován v prosinci/decembri.