Telefon Pocophone F1 byl jedním z největších hitů loňského roku. Xiaomi s touto značkou rozhodně zabodovala, a to především díky tomu, že přístroj měl velmi dobrou výbavu za ještě lepší cenu. Prodával se velice dobře a dobou zprávou pro majitele je jistě i to, že letos jejich Poco dostane aktualizaci MIUI 11. Ovšem mnozí z nich se také ptají, kdy a zda vůbec se objeví jeho nástupce, Pocophone F2.

Dotazy typu, kdy se Pocophone F2 dostane na trh a jestli na něm značka vůbec pracuje stále častěji zaznívají i na oficiálním indickém twitterovém účtu Xiaomi. Mnozí z fanoušků mají obavy, že poté, co byly vydány telefony řady Redmi K20, Poco F2 prostě dostal stopku. Ovšem další z tweetů, tentokrát přímo od šéfa indické pobočky Xiaomi, Manu Kumara Jaina, napověděl, že by se Poco F2 snad mohl dostat na trh v příštím roce. Příznivci dobře vybavených a přesto levných telefonů by se tak pomalu mohli začít radovat.

Pan Jaina totiž sdílel fotku, kde diskutuje se zástupkyní týmu Redmi Business, Snehou Tainwala, a za nimi je tabule, na které je zřejmě časový plán uvádění jednotlivých Xiaomi produktů na indický trh. Podle něj to vypadá, že Mi Pad 4 a 4 Plus byl naplánovaný na květen/máj a červen/jún a Poco F2 by měl dorazit v posledním kvartálu tohoto roku. Ale neradujme se předčasně. Mi Pad 4 a 4 Plus letos v Indii vůbec představeny nebyly. To by mohlo znamenat, že tento plán je buď zastaralý, nebo je připraven pro příští rok. Pokud je tomu tak, budou si muset fanoušci na nástupce Pocophone F1 ještě rok počkat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.