Svatým grálem současných mobilních výrobců je kromě 5G sítí samozřejmě i ohebný design, který se ale potýká s obří porcí komplikací. I po odkladu vydání a celkovém přepracování je Samsung Galaxy Fold stále terčem problémů a konkurenční Huawei Mate X pro jistotu zatím ani nedorazil na trh. Dalším do party by tak měla být Motorola a dnes jsme se dozvěděli další nové informace ohledně vydání modelu se slavným jménem – Motorola RAZR.

Legendární „žiletku“ asi není nutné nějak zbytečně obsažně představovat, protože se jedná o jeden z historický nejznámějších a nejpopulárnějších sérii telefonů vůbec. Za pouhé dva roky po vydání v roce 2004 se jich prodalo plných 50 milionů kusů a to byl mobilní trh stále ještě v plenkách. Nová verze by měla být s ohebným displejem a podle posledních informací bude představena ještě do konce roku. Reálná dostupnost na trhu je však odhadovaná až zhruba někdy před létem 2020.

I když parametry telefonu ještě nebyly oficiálně potvrzeny, tak je ohledně hardwarového vybavení mezi analytiky poměrně konsensus. Po „zavření“ telefonu bude k dispozici menší displej s rozlišením 800 x 600, interní OLED displej by pak měl mít 6,2-palcovou úhlopříčku s rozlišením 876×2142 pixelů. Vše by měl pohánět procesor Snapdragon 710 a dvě paměťové varianty budou 4 GB + 64 GB a 6 GB + 128 GB. Cenu si raději ani netroufám odhadovat, protože Motorola RAZR bude  designový kousek par excellence, který navíc hraje na nostalgickou notu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.