Společnost Xiaomi je pověstná tím, že se nezalekne výroby jakéhokoli produktu. V jejich portfoliu najdeme i holící strojky, které se překvapivě dobře prodávají. Zda za tím stojí původní spolupráce s firmou Remington nebo stačí jen označení Xiaomi nevíme, ale trochu bychom si tipli na druhou možnost. Patří k nim i holící strojek Xiaomi So White ES3.

Pojďme se tedy blíž podívat na holící strojek Xiaomi So White ES3. Jako i u jiných holících strojků i zde se dočkáme tří pohyblivých hlav, které se přizpůsobují konturám obličeje. Břity jsou vyrobeny z japonské nerezové oceli. K dispozici je také indikátor, který vás upozorní na potřebu čištění a dobu potřebnou k udržení konstantního výkonu, dokud nedojde k vybití baterie. Mimochodem, uvnitř strojku najdeme baterii o kapacitě 600 mAh, která poskytuje až 60 minut výdrže. Propojení s napájecím zdrojem je uskutečněno pomocí USB kabelu.

Co se týče holicích hlav a samotného holicího procesu, Xiaomi So White také používá technologii automatického broušení. To znamená, že se břity vzájemně brousí a tak není třeba častých výměn hlav. Neměli bychom také zapomenout na certifikaci IPX7. Tento holicí strojek je aktuálně v bleskovém prodeji na e-shopu Geekbuying jen za 22,99 dolarů. Pokud tedy uvažujete o změně vizáže, můžete se na tento strojek podívat, dokud je nabízen se slevou.