Včerejší oficiální představení  nového OnePlus 7T sice nabídlo fanouškům dostatek potravy pro jejich snění, ale přece jen na něm něco chybělo. Ano, modří už vědí, nakonec se jaksi nedostalo na představení vylepšeného modelu OnePlus 7T Pro. Na druhou stranu je poměrně logické, že si firma nechtěla vystřílet všechny náboje hned na indické představovačce, protože je čeká už za dva týdny další událost v Londýně 10.října. Tam se původně očekávalo jen oznámení nových telefonů pro globální trhy, ale evidentně to přišlo šéfům firmy jako málo.

Takže se s největší pravděpodobností dočkáme na této představovačce jako hlavního hrdiny právě OnePlus 7T Pro, i když většina analytiků nepředpokládá nějaké extra výrazné změny oproti OnePlus 7 Pro. Nic sice není oficiální, ale bylo by asi příliš optimistické očekávat podobně razantní zásahy do nového modelu jako v případě standardního OnePlus 7T. Pro verze tak asi bude jen lehce vylepšená minulá generace, i když možná se nějakého toho překvapení dočkáme. A naše peněženky doufají, že hlavně cenového.

Odhady očekávají zachování původního Fluid AMOLED displeje se 6,65-palcovou úhlopříčkou, QHD+ rozlišením a 90 Hz obnovovací frekvencí, stejně jako trojitý zadní 48 Mpix + 16 Mpix + 8 Mpix fotoaparát nebo 16 Mpix selfie kamerku ve vysouvacím modulu. Novinkou tak teoreticky bude jen procesor Snapdragon 855 Plus, inovované rychlo-nabíjení Warp Charge 30T, lehce vyšší 4085 mAh kapacita baterie a možná nějaké ty nové kapacitní verze pamětí. Na první pohled to opravdu vypadá poměrně dietně, ale to je koneckonců smysl půl-generačních obměn většiny výrobců. Tak budeme zvědavi 10. října.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.