Móda selfie tyčí a podobných vychytávek se už rozšířila i k nám. S ní se v poslední době zvyšuje i obliba různých stabilizátorů nebo, chcete-li, gimbalů. Gimbal se hodí pro natáčení videí, která se ve výsledku netřesou, ale dají se s ním nafotit i pěkné nerozmazané fotky. A to nejen telefonem, ale i akčními kamerami. A jeden takový gimbal Hohem iSteady Pro se právě objevil v nabídce e-shopu Tomtop za poměrně slušnou cenu.

Hohem iSteady Pro je tří osý ruční gimbal, který umožňuje pořizování plně stabilních a plynulých videí a fotografování pomocí sportovních nebo akčních kamer. Jeho tří osá hlava zajistí velmi dobrou stabilitu obrazu i v obtížných podmínkách. Zařízení je kompatibilní s celou řadou akčních kamer GoPro Hero a také s dalšími akčními kamerami.

Stabilizátor má vestavěnou 4000 mAh baterii, která umožňuje až 12 hodin nepřetržitého provozu. iSteady Pro navíc dokáže plnit funkci powerbanky, takže jej stačí propojit pomocí kabelu s kamerou nebo telefonem a nabíjet. Je vybaven také speciálním systémem LED diod umístěných na straně přístroje a indikujících úroveň nabití baterie. Aplikace HOHEM Gimset umožňuje rychle a jednoduše aktualizovat ovladače a profesionální kalibraci gimbalu. Aplikace je kompatibilní s operačními systémy Android a iOS. Na stránkách Tomtop je tento stabilizátor aktuálně k mání za velmi dobrou cenu 57,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.