Čínské e-shopy jsou plné rozličných TV boxů, ale drtivá většina z nich patří spíše do kategorie těch základnějších s často lehce ořezanými parametry. To ale rozhodně není pravda v případě kousku, na který vás dnes chceme upozornit. Beelink GT-King Pro je bezesporu jedním ze špičkových modelů a nesahá k žádným kompromisům. Navíc je v nabídce e-shopu Gearbest v bleskových prodejích, takže je k mání za velmi solidní cenu.

Beelink GT-King Pro může nabídnout super výkonný hexa-core procesor Amlogic S922X se čtveřicí jader Cortex-A53 a dvojicí Cortex-A53, 4 GB LPDDR4 RAM, 64 GB eMMC vnitřní paměti nebo grafikou Mali-G52MP6, takže se nebojí žádného videa a levou zadní zvládne i 4K rozlišení se 60 fps. Chloubou je i audio vybavení s Hi-Fi čipy a podporou Dolby Audio a DTS Listen  až pro 7.1 zvuk. Nešetřilo se ani na konektivitě, takže v TV boxu najdeme dual-band Wi-Fi ac, trojici USB 3.0 portů, gigabitový LAN port nebo Bluetooth 4.1 či systém Android 9.0 Pie a jako perličku i sériový RS232 port. V balení je i dálkové ovládání s podporou hlasových povelů, takže si užijete i křičení na televizi.

Vše je navíc zabaleno v miniaturní krabičce s „lebkovým“ designem pro lepší míru ve slušivé modré barvě. A Gearbest navíc tento skvělý TV box momentálně nabízí ve speciální akci až do 6. října jen za 139.99 dolarů. Za TV box to sice není málo, ale za své peníze dostanete opravdu našlapaný stroj s vynikajícími parametry.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.