A jsme tu zpět se slevovými akcemi z portálu Ebay a dnes pro vás máme pro změnu něco opravdu důležitého. Ostatně dentální hygiena je přece důležitá ne ? A se zubním kartáčkem Xiaomi SO WHITE můžete o chrup pečovat lépe, radostněji a samozřejmě i levněji. Tedy alespoň v porovnání se podobnými konkurenčními výrobky. A během čištění zubů můžete třeba poslouchat hudbu pomocí super levných bezdrátových TWS sluchátek. Co vy na to ?

Jako první se mrkneme na  Xiaomi SO WHITE, elektrický zubní kartáček vážící pouhých 50 g. Na jedno nabití vydrží v provozu až 25 dní při čištění dvakrát 2 minuty denně. V balení najdeme i dobíjecí USB základnu. Díky jednoduchému ergonomickému designu a povrchové úpravě dobře padne do ruky. Jemné štětiny a tři vibrační režimy dokonale vyčistí vaše zuby. První režim s nejvyššími vibracemi je určen pro hloubkové čištění, druhý režim s nižšími vibracemi je určen pro měkké čištění citlivých zubů a dásní a poslední režim je masážní. A na Ebay ho v akci najdete jen za 12.99 dolarů.

A zmíněná TWS sluchátka ? Kousek co pro vás dnes máme je sice „no-name“, ale navzdory tomu, že se nemůže pochlubit záštitou velké značky toho nabízí za tu cenu poměrně hodně. Ostatně posuďte sami, plná podpora TWS technologie, bezdrátové připojení pomocí Bluetooth 5.0, ovládání jedním tlačítkem včetně přístupu k hlasové asistenci, technologie rušení okolních šumů pro vestavěný mikrofon, certifikace IPX5, 50 mAh baterie v každém sluchátku nebo nabíjecí box se 1200 mAh a LED stavovým displejem. K mání pak v bílé nebo černé barvě jen za 13.98 dolarů.