Hodnocení recenzenta

Dva telefony z dnešní recenze jsou určeny pro seniory a těm určitě svou výbavou budou postačovat a dobře jim poslouží. Dětská lampa také splní svůj účel a totéž platí i pro Wi-Fi zásuvku, kterou lze navíc ovládat i přes Google asistenta.

7
x/10

Máte rádi našlapané telefony se super výkonem a bezchybnými fotografiemi, které zachytilo minimálně pět čoček? Rádi hrajete nejnovější hry na mobilu? Tak hned první video z této video recenze nebude pro vás. Jsou v něm dva telefony určené pro důchodce. Nemají Android ani iOS, ale zato vydrží na jedno nabití klidně tři až čtyři dny. S Nous Helper a Helper Flip se dá volat, posílat SMS, poslouchat rádio a MP3 a také trochu fotit. Více ale uvidíte v prvním videu.

Ve druhém videu se podíváte na další dva výrobky. Je to dětská lampa ve tvaru žirafy (nebo dinosaura, jak říká má 3 letá dcera) a dokáže svítit třemi teplotami světla. Pak si ukážeme chytrou Wi-Fi zásuvku. Tu můžete ovládat na dálku nejen mobilem, ale i přes Google asistenta a Amazon Alexu. Bohužel ani jednoho asistenta nemám doma a tak si ukážeme ve druhém videu dnešní video recenze alespoň aplikaci. Všechny produkty najdete na webu výrobce zde.

Mobily Nous Helper a Helper Flip:

Dětská LED lampa a smart Wi-Fi zásuvka:

GIZchina Youtube banner

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.