Čert nikdy nespí a podobně také čínské internetové obchody chrlí nové a nové slevy nebo kupóny opravdu každý den. Ani dnešek není výjimkou a my tak pro vás máme zběžný pohled na trojici zajímavých kousků za slušné peníze v bleskových prodejích na e-shopu Tomtop. Tak vzhůru na to.

Jako první je na ráně 3D elektrický holící stroje a zastřihovač vousů Xiaomi Enchen BlackStone. Ten nabídne trojici rotujících nezávislých hlavic pro pečlivé „3D“ oholení a díky automatickému ostření budou čepele vždy nachystány. Vestavěná 600 mAh baterie by na jedno nabití měla vydržet zhruba 90 minut provozu, což obnáší zhruba dva měsíce denního ranního holení. Nabíjení je pak skrze USB Type-C port, takže vše hezky moderní a samozřejmě je přítomno i chytré nabíjení s LED diodou a ochrana proti zkratu. Hlavici navíc můžete jednoduše oddělit a vyčistit. V bleskových prodejích jen za 10.92 euro.

Další je pak Xiaomi SO WHITE, elektrický zubní kartáček vážící pouhých 50 g. Na jedno nabití vydrží v provozu až 25 dní při čištění dvakrát 2 minuty denně. V balení najdeme i dobíjecí USB základnu. Díky jednoduchému ergonomickému designu a povrchové úpravě dobře padne do ruky. Jemné štětiny a tři vibrační režimy dokonale vyčistí vaše zuby. První režim s nejvyššími vibracemi je určen pro hloubkové čištění, druhý režim s nižšími vibracemi je určen pro měkké čištění citlivých zubů a dásní a poslední režim je masážní. A na Tomtop ho v akci najdete jen za 10.83 euro.

A poslední přijdou na přetřes bezdrátová sluchátka QCY T1C vybavena 6 mm dynamickými audio měniči pro čistý poslech hudby a připojením pomocí Bluetooth 5.0. Vestavěný mikrofon umožňuje využití sluchátek také jako handsfree a díky integrované technologii potlačení ruchů nebudou hovory ani nijak rušené. Dotykové ovládání zvládne také poměrně hodně a dočkáte se třeba i ovládání hlasitosti přímo na sluchátkách. Na jedno nabití vydrží 43 mAh baterie až 4 hodiny nepřetržitého provozu. K dobíjení slouží 380 mAh nabíjecí box, kde sluchátka vydrží až 15 hodin pro případné další nabití. A přijdou ve slevách jen na 13.66 euro.

A když už hovoříme o slevách na e-shopu Tomtop, tak musíme zmínit i probíhající podzimní akce, kde najdete kromě klasických cenových škrtů i speciální akci 2-v-1. Za pouhých 9.99 (případně v dalších kategoriích za 49.99 nebo 99.99) dolarů si odnesete hned dva produkty. Takže se nabídku mrkněte, třeba vás tam něco zaujme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.