Společnost Xiaomi má v plánu už zítra uspořádat velkou prezentační akci. Podle toho, co se píše na čínské síti bude kromě jiného uveden novinkový přístroj Xiaomi Mi Mix Alpha. Půjde o skutečnou vlajkovou loď se vším, co k tomu patří. Nejen že bude telefon podporovat 5G sítě, bude mít také skvělý design s „vodopádovým“ displejem a samozřejmě nebude chybět ani procesor Snapdragon 855 Plus. jediné, co je vyloučeno, je skutečnost, že nepůjde o skládací telefon.

Nově vyšel plakátek, který tvrdí, že při výrobě modelu Xiaomi Mi Mix Alpha bylo použito prémiových materiálů. Konkrétně by mělo jít o titan, oxid křemičitý a oxid hlinitý. Všechny tyto materiály se při výrobě telefonů poměrně běžně používají a vyznačují se vysokou pevností a odolností. Například titan byl plně využit při výrobě Essential Phone a oxidy křemíku a hliníku jsou používány ve sklářském průmyslu nebo při výrobě tvrzených brýlových skel.

Podle teaseru je pravděpodobné, že u Xiaomi Mi Mix Alpha byly použity všechny tři materiály zároveň. Popisek také říká, že společnost si vždy pečlivě vybírá a zkoumá všechny konstrukční materiály. Zmiňují například model Mi 4, který má rám z nerezové oceli. Nebo Mi Note se zadním 3D zakřiveným sklem a v neposlední řadě i Mi 5 s keramickými zády. Předchozí informace také uvádějí, že nový Mix bude mít 100% užitnou plochu obrazovky. Společně s tímto telefonem by měl být představen také model Mi 9 Pro 5G a nová televize Mi TV Pro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.