Telefon Oppo Reno Ace bude dalším vlajkovým modelem z této řady. Představen by údajně měl být 10. října/októbra v Číně a podle předchozích informací by měl mít pekelně rychlé nabíjení Super VOOC nové generace. Toto nabíjení by mělo mít výkon 65 W a baterii s kapacitou 4000 mAh by z nuly na 100% mělo nabít za pouhých 25 minut.

A jakých dalších parametrů bychom se mohli dočkat prozradí certifikační výpis Tenaa. Začneme rovnou displejem, o kterém se už ví, že jeho obnovovací frekvence bude 90 Hz. To Tenaa potvrdila. Úhlopříčka AMOLED obrazovky by měla být 6,5 palce s rozlišením 2400×1080 pixelů. Procesor na Tenaa není přesně specifikován, ale bude osmi jádrový s maximální frekvencí 2,96 GHz. Je tedy jisté, že půjde o Snapdragon 855 Plus. Doplní jej až 12 GB RAM a 256 GB interního úložiště. Podle výpisu by měl mít Oppo Reno Ace baterii s kapacitou 3900 mAh, která pří nabíjení s výkonem 65 W bude nabitá do 30 minut.

Nu a pokud by vás zajímala foto výbava, mělo by to vypadat následovně. Zadní fotoaparát by měl mít čtyři snímače. jejich rozlišení je podle Tenaa výpisu 48 MPix, 13 Mpix s periskopovým zoomem, 8 MPix pro širokoúhlý záběr a 2 MPix pro hloubku ostrosti. Přední kamera by měla mít 16 MPix s trojnásobným optickým zoomem. Snímač otisků by měl být integrován do displeje a celý stroj poběží na operačním systému Android Pie. Co zatím není jasné je design telefonu, protože na Tenaa nejsou zveřejněny fotky. Je ale uvedeno, že bude nabízen v modré, zelené a fialové barvě.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.