Ohodnoťte článek

Telefony od Xiaomi patří na našem trhu už nějakou dobu k těm nejprodávanějším kouskům a velké popularitě se těší modely řady A, které se pyšní čistým Androidem. A ti z nás, kteří ještě nepřišli na chuť firemní nadstavbě MIUI stále preferují právě čistý Android. Poslední generací telefonů z řady A je pak Xiaomi Mi A3, které je momentálně k dispozici v bleskových prodejích na oblíbeném e-shopu Gearbest. Nestačí ? Potom co třeba ještě extra slevový kupón navrch ?

Xiaomi Mi A3 je globální verzí čínského Xiaomi CC9e a tak je jasné, že telefon bude hlavně zaměřen na selfie fotografy díky 32 Mpix přední kamerce. Dále pak může nabídnout 6,088-palcový AMOLED displej s HD+ rozlišením 1560×720 pixelů a kapkovitým vykousnutím, procesor Snapdragon 665, 4 GB RAM, 128 GB vnitřní paměti, trojitý zadní fotoaparát se 48 Mpix + 8 Mpix (ultra-wide) + 2 Mpix senzory, 4030 mAh kapacitu baterie, dual SIM, Bluetooth 5.0, kompletní LTE frekvence pro naše území, čtečku otisků integrovanou přímo v displeji a samozřejmě již zmíněný čistý systém platformy Android One.

A na e-shopu Gearbest si tohoto mazlíka můžete pořídit v šedé nebo modré barvě jen za 179.99 dolarů, tedy pokud vezmete zavděk slevovým kupónem GBA312801. Pokud toužíte po telefonu od Xiaomi a z nějakého důvodu vám nesedlo MIUI, tak v podstatě jedinou moderní volbou je právě tento kousek. Sice není dokonalý a určitě bychom ocenili třeba vyšší rozlišení displeje, ale zase má jiné výhody.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.