Pokud v posledních patříte mezi spokojené majitele některé varianty telefonu od značky OnePlus, tak jse si určitě zamilovali bleskurychlé nabíjení těchto telefonů. Technologie původně pojmenovaná Dash Charge byla v roce 2018 ze záhadných licenčních důvodů přejmenována na Warp Charge a v případě minulé generace zvládla nabít 49 % baterie telefonu za pouhých 20 minut. Ani to však čínské značce nestačí a pro nové modely OnePlus 7T a OnePlus 7T Pro hodlá zajít ještě dále s Warp Charge 30T.

Šéf značky Pete Lau dokonce v rozhovoru pro server TechRadar prohlásil, že se bude jednat o nejlepší nabíjecí řešení pro reálné použití, které by mělo být o plných 23 % rychlejší než minulá generace. Warp Charge 30T podle jeho slov zase ve vývoji pokročilo o kousek dál a nebylo plně připraveno k nasazení u předchozích modelů řady OnePlus 7. Firma se nesnaží být za každou cenu první na trhu a raději podrobí technologii kompletní sadě testů a úprav. Potud Pete Lau.

Warp Charge 30T navíc bude kompatibilní s nabíječkou dodávanou ke staršímu OnePlus 7 a stejně jako minulá generace slibuje dosáhnout 30W. Novinkou ale bude hlavně výrazně snížené zahřívání telefonu při nabíjení, takže bude údajně možné telefon v klidu používat i pro hraní náročných her během připojení na nabíječku. I když vzhledem k rychlosti doplnění šťávy si hráči klidně chvíli počkají, aby je nelimitoval nabíjecí kabel. Každopádně bude nová generace Warp Charge opět na vysoké úrovni a ikonický rudý kabel s baculatou nabíječkou v balení nového telefonu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.