Každý alespoň lehce technologicky políbený nadšenec už se v dnešní době nebude snažit nosit na zápěstí staré dobré ručičkové „hloupé“ chronometry, ale raději zapřemýšlí nad chytrými náramky nebo hodinkami. A my to rozhodování dnes můžeme jen ulehčit, protože máme pro naše čtenáře pár slevových kupónů právě na tento sortiment z e-shopu Geekbuying. A jaké chytré náramky a hodinky si tak můžete koupit ?

Jako první tu máme Honor Band 5, který patří mezi klasické fitness chytré náramky se vším všudy a dočkáme se i některých unikátních funkcí. Výbava je více než slušná a zahrnuje třeba barevný dotykový 0.95-palcový AMOLED displej krytý 2.5D zakřiveným sklem s rozlišením 240 x 120 pixelů a podporou nahrávání vlastních ciferníků a tapet, senzor na měření srdečního tepu a dokonce i okysličení krve, přesný krokoměr, měření spánkových cyklů a kvality spánku technologií TruSleep, celou řadu sportovních režimů, voděodolnost do 50 metrů nebo 100 mAh baterii slibující až 14 dní výdrže na jedno nabití. Design je pak podobný minulým generacím s velkým kruhovým tlačítkem pod displejem. V akci z EU skladu jen za 43.99 dolarů s kupónem 3OHCXAYP.

Chytré hodinky Huami Amazfit GTR nabízejí opravdu ukázkové zpracování. A to jak u provedení z hliníkové slitiny, tak i u verze z nerezové oceli. Pásek je vyroben z kůže, která je vyztužena a doplněna silikonem. Nošení hodinek by mělo být velmi pohodlné. Díky silikonu by měl být řemínek odolný proti potu. Navzdory poměrně masivním rozměrům jsou hodinky se 62 gramy velmi lehké a není tak problém je mít na zápěstí celý den.  další výbava je na velmi slušné úrovni a hodinky nabídnou 1,39 palcový dotykový AMOLED displej s vysokým rozlišením 454×454 pixelů a krycím sklem Corning Gorilla Glass. Připojení probíhá pomocí Bluetooth 5.0 BLE. Najdeme zde i certifikaci 5ATM a vestavěný GPS+Glonass čip s nízkou spotřebou. Baterie s kapacitou 410 mAh slibuje až 24 dní výdrže na jedno nabití. Nechybí ani optický senzor pro snímání srdečního tepu a celá škála dalších doplňkových senzorů, případně 12 sportovních režimů a podpora kompletních notifikací. Provedení z nerez oceli je k mání z EU skladu za 139.99 euro s kupónem 3PHK1QQI.

Jako poslední pak dnes máme Huami Amazfit Bip. které mohou nabídnout 1,28-palcový barevný dotykový displej čitelný i na přímém slunci, vestavěný duální navigační GPS + Glonass modul, senzor na monitoring srdečního tepu, speciální sportovní režimy na spoustu aktivit, připojení pomocí Bluetooth 4.0, podporu chytrých notifikací nebo voděodolnou certifikaci IP68. Baterie by pak měla vydržet až 45 dní při střídmém používání. Tělo hodinek je vyrobeno z polykarbonátu, takže váží pouhých 32g. K dostání je černá verze z EU skladu jen za 56.88 euro díky slevovému kupónu 3QPB0NC9.