Nabídka chytrých hodinek je momentálně na čínském trhu opravdu velmi široká a dominují jednoznačně produkty z ekosystému Xiaomi a značek jimi zastřešených. Dnes na vás ale dýchne lehký závan minulosti, protože pro vás máme jednu značku, která byla v dřevních dobách velmi aktivní. A chytré hodinky Zeblaze NEO jsou navíc v bleskových prodejích na e-shopu Cafago a my to ještě vylepšíme naším slevovým kupónem pro lepší cenu.

Zeblaze NEO jsou chytré hodinky klasického střihu, které mohou nabídnout 1,3-palcový IPS displej s rozlišením 240 x 240 pixelů krytý minerálním sklíčkem, senzory zahrnující kontinuální sledování tepu díky GREENCELL algoritmu, akcelerometr a spoustu dalších. Samozřejmostí je podpora notifikací a sledování sportovních výkonů, stejně jako přístup k datům pomocí aplikace HBand. Tělo hodinek je vyrobeno ze zinkové slitiny, řemínek je kožený a hodinky mají také voděodolnou certifikaci IP67. Zbývá už asi jen údaj o baterii, která má kapacitu 180 mAh a údajně by měla vydržet zhruba na 168 hodin ve standby režimu.

V bleskových prodejích na e-shopu Cafago můžete také použít náš slevový kupón CC3978 a pořídit si tak chytré hodinky Zeblaze NEO jen za 35.95 euro. Nabídka platí až do konce září a samozřejmě dostanete i dopravu zdarma, i když pouze z čínského skladu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.