Pokud si plánujete zakoupit do domácnosti nějaký ten robotický vysavač, tak se většinou jako první volba nabízejí některé kusy z ekosystému Xiaomi a značky Roborock. Jedná se o výborné modely, ale nepatří mezi čínskými kousky zrovna k nejlevnějším, takže se nehodí pro jedince co mají hluboko do kapsy. Ale nebojte, dnes máme něco i levnějšího, navíc se slevovým kupónem navrch. Konkrétně se jedná o model Alfawise V8S Pro a pro připomenutí jsme základní starší verzi dokonce nedávno recenzovali.

Alfawise V8S Pro je ale vylepšený model, který se nezalekne ani výrazně dražší konkurence. Dočkáme se tak také univerzálního úklidu včetně vysávání a vytírání, k dispozici je 350 ml nádržka na vodu a 600 ml košík na prach. Samozřejmostí jsou infračervené senzory pro vyhýbání se překážkám, navigace pomocí gyroskopu Epson, ARM čip pro rychlejší operace a zapamatování místnosti na příště a spousta dalšího. Sací výkon je 1800Pa, ale jedná se o poměrně tichý kousek s maximálním hlukem 65 dB, při vytírání pak pouze 30 dB. Kapacita baterie je 2500 mAh, vysavač je také velmi nízký se 7.6 cm a není problém ho ovládat pomocí chytré aplikace nebo dokonce Google Home či Amazon Alexa hlasovými povely.

V nabídce na Gearbestu je základní verze robo-vysavače za 164.99 dolarů díky našemu slevovému kupónu ALFVCCP01 a v balení najdete i opravdu pořádnou hromadu příslušenství. Pro fajnšmekry je pak k dispozici i o něco dražší verze s LCD displejem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.