Jen jeden den poté, co Pete Lau zveřejnil na OnePlus fóru oficiální renderované obrázky zadního panelu telefonu OnePlus 7T tu máme další rendery. Tentokráte jde o model OnePlus 7T Pro. Snímky se objevily na twitterovém účtu známého tipaře @Onleaks. V rámci designu, tedy aspoň co se týče zadního panelu, oba modely spojuje jediné. A to je barva, kterou výrobce nazval Haze Blue. Jde o barevný přechod od světle modré až po tmavě modrou.

Alespoň podle renderů OnePlus 7T Pro se nějaká zásadní změna vzhledu zad konat nebude. S modelem OnePlus 7 Pro si je verze 7T Pro podobná jako vejce vejci. Snad jen ještě malá drobnost tyto dvě verze odlišuje, a to malý senzor nalevo od modulu zadního fotoaparátu, který by mohl patřit laserovému ostření. Většina vylepšení by se tak měla odehrávat uvnitř přístroje.

Podle zatím nepotvrzených informací by verzi 7T Pro měl pohánět procesor Snapdragon 855 Plus. Baterie by měla mít kapacitu 4085 mAh s rychlým nabíjením Warp Charge 30T. To by mělo být rychlejší než původní Warp Charge 30. Dále bychom zde měli nalézt 6,65 palcový Fluid AMOLED displej s obnovovací frekvencí 90 Hz a snímačem otisků prstů. Zdaní trojitý fotoaparát budou tvořit snímače 48 MPix, 8 MPix a 16 MPix. Přední pop-up kamera by měla mít rozlišení 16 MPix. Operačním systémem by měl být Android 10.