Herní konzole už jsou hezkých pár let zcela vyrovnanou alternativou k hraní na počítači a pro nás lenochy co rádi hrají z gauče jsou dokonce ještě mnohem lákavější. A i když máte teoreticky na výběr mezi XBOXem od Microsoftu a Playstation 4 od Sony, tak je jedinou správnou volbou opravdu jen PS4 kvůli podstatně vyšší kvalitě exkluzivních titulů. A protože ke hraní potřebujete i kvalitní gamepad a druhý (třetí nebo další) se hodí pro návštěvy či do zásoby, tak pro vás dnes máme akci na Dualshock 4 z e-shopu Tomtop.

Dualshock 4 je samozřejmě nejnovější generací populárního gamepadu ke konzolím Playstation a pokud si ho oblíbíte (stejně jako já), tak dokonce hledáte i lehce složitější cesty jako ho připojit i k PC. Každopádně se jedná o Bluetooth bezdrátový gamepad s dotykovou ploškou a možností připojení speciálních sluchátek. V dnešní nabídce je navíc k mání i celá škála barevných variant, takže máte možnost si vše správně doladit i k vaší konzoli.

Tím nejlepším je pak nastavená cena, protože v bleskových prodejích najdete všechny barvy Dualshocku 4 jen za 19.99 euro a věřte, že pětistovka je v porovnání s oficiálními cenami opravdu parádní. Nabídka je kusově omezena, takže neváhejte dlouho a nějaký ten kousek si určitě pořiďte. Pak už jen můžete vychutnat některý z herních pokladů na PS4, osobně mohu třeba doporučit jednu z nejlepších her poslední dekády v podobě God of War.