Stejně jako loni, tak i letos čekají fandové OnePlus na vydání řady OnePlus 7T. Kdy by se tak mělo stát je už oficiálně potvrzeno, takže se už můžeme pomalu těšit na 26. září/septembra. Představovačka bude probíhat zároveň v Indii a USA. Ani v našich luzích a hájích nebudeme o prezentaci ochuzeni a můžeme na ni mrknout například na YouTube, Twitteru nebo na oficiálních stránkách společnosti, a to od 16:30 našeho času. Případně si můžete počkat na globální start telefonů, který proběhne 10. října/októbra v Londýně.

Ale ještě před tiskovou konferencí se můžeme podívat na oficiální rendery a náčrtky modelu OnePlus 7T, které na fórum OnePlus zavěsil sám CEO společnosti, Pete Lau. Vše uvedl slovy, že udělá to, co ještě nikdy neudělal a jako první představí design telefonu OnePlus komunitě. Dodal, že design je jedním z hlavních pilířů, na kterém společnost vždy stavěla a plně vystiuje filosofii „Never Settle“. Ne jinak je tomu i u letošních modelů 7T, kde je především u zadního panelu použit zcela nový vzhled a také čtvrtá generace AG skla.

Důraz je kladen také na modul hlavního fotoaparátu, protože to je podle Laua to první, co upoutá naši pozornost. Proto tedy OnePlus designéři zcela přepracovali kryt fotoaparátu, který kolem snímačů vytváří mírně vystupující kruh. Vše je koncipováno tak, aby plně korespondovalo s celkovým vzhledem zadního panelu a umístění kamery nepůsobilo křečovitě. Rozmístění tří snímačů a LED blesku uvnitř modulu je naprosto symetrické. Lau dodal, že tento návrh byl vybrán z padesáti dalších jako nejzajímavější. Lze říci, že vzhled zadního panelu je sice působivý, ale zároveň naskočil na trend kruhového modulu kamery, kterou jsme přece jen už párkrát viděli.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.