Počet nadšených koloběžkářů na našich ulicích utěšeně roste a nemalou měrou k této popularitě přispívají i elektrické koloběžky, mezi kterými dominují modely od Xiaomi. Tato přibližovadla jsou k vidění na každém rohu a nám, kteří jsme spíš lenoši než aktivní sportovci, můžou ušetřit dřinu například při jízdě do kopce. Mezi zajímavé kousky určitě patří koloběžka Xiaomi Mijia Pro.

Tato koloběžka toho může nabídnout opravdu hodně. Ať už hovoříme o maximálním dojezdu kolem 45 km, maximální rychlosti 25 km/h, duálním systému brzdění a nebo kvalitních 8,5 palcových kolečkách. Zaujme i skládací konstrukce, propojení s chytrou aplikací nebo displej mezi řidítky. Nosnost koloběžky je až 100 kg, takže se dostane i na ty statnější z nás. V bleskových prodejích v německém skladu e-shopu Tomtop je momentálně tento pekelný stroj k dispozici jen za 446,38 euro, což je navíc i konečná cena Mijia Pro.

Druhým dnešním produktem je poněkud svérázná RC hračka, na kterou se mrkněte ve videu výše. Tato hračka udělá radost především dětem, ale na své si přijdou i hraví tatínci. Člun s dálkovým ovládáním má totiž tvar hlavy krokodýla a slabší povahy by mohl i vyděsit. Dosah dálkového ovládání je zhruba 30 metrů a rychlost, které je schopen člun dosáhnout, je zhruba 15 kilometrů za hodinu. Při výrobě bylo použito pryskyřice pro realistické detaily krokodýlí hlavy. Díky ovládání je možno simulovat pohyb krokodýla ve vodě, takže o zábavu z výkřiků hrůzy náhodných přihlížejících jistě nebude nouze. Člun je samozřejmě vodotěsný a na jedno nabití vydrží plout po hladině přibližně 15 minut. Flytec V002 RC krokodýlí člun je momentálně také v bleskových prodejích na Tomtop a jeho cena je 28,05 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.