Sotva pár hodin zbývá do oficiálního představení řady Huawei Mate 30, které proběhne zítra v Mnichově. Je tedy ten správný čas na poslední úniky a poslední informace. Víme, že celá řada bude obnášet čtyři modely a jmenovitě to budou Huawei Mate 30, Mate 30 Pro, Mate 30 Lite a Mate 30 RS Porsche. Včera jsme se mohli mrknout jak na tom budou v rámci designu všechny čtyři modely a dneska se podíváme na jejich barevné varianty.

Barevné varianty budou čtyři, ale některé z nich budou exkluzivní pro vybrané trhy. Znamená to tedy, že ne všechny budou nabízeny na všech trzích. Dále se také zdá, že Huawei tentokrát upustil od hojně používaného barevného přechodu na zadním panelu.

Huawei Mate 30

Barvy sice nejsou úplně jednolité a jakýsi přechod díky dopadajícímu světlu vytvářejí, ale přesto nejde o klasický gradient. Můžeme zde najít barvu černou, zelenou a fialovou. Poslední barevná varianta hraje odstíny bílé, modré a fialové. Ovšem musíme vzít v potaz, že jde o rendery, v reálu by mohly barvy vypadat poněkud jinak.

Huawei Mate 30

A když už jsme u toho, podíváme se i na reálné fotky, které se objevily na čínském MyDrivers. Na fotkách je model Huawei Mate 30 Pro, dále srovnání čelního panelu Mate 30 a Mate 30 Pro a také tu najdeme fotku, jak by skutečně mohly vypadat všechny barevné varianty telefonů.

A protože barvy jsme už probrali, zaměříme se na srovnávací fotku čelního panelu Mate 30 a Pro verze. Rozdíly jsou patrné hned dva. Prvním je velikost a šířka horního výřezu. Druhým pak „vodopádový“ displej u verze Pro, kdy obrazovka sahá přes boční hrany téměř až k zádům přístroje. Vše podstatné tedy v této chvíli víme a jsme tak dobře připraveni na zítřejší představovačku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.