Včera společnost Google oficiálně potvrdila, že plánuje velkou akci „Made by Google“ na 15. října/októbra do New Yorku. Asi se není třeba dohadovat o tom, co bude na této konferenci představeno. Ano, kromě jiného to bude letošní řada telefonů Google Pixel 4. A nyní je zřejmě také potvrzeno i to, o čem se na začátku tohoto měsíce jen spekulovalo. Jde o novou barevnou variantu modelu Pixel 4.

První zvěsti o nové barvě Coral se objevily na čínské síti. Všichni víme, že tyto čínské zvěsti je nutno brát s rezervou. Ale přesto se i jinde tu a tam daly vidět rendery telefonu právě v této oranžové barvě. Nyní už můžeme hodit všechny pochybnosti za hlavu. Google totiž umístil na newyorském náměstí Times Square obří světelný billboard s upoutávkou na akci „Made by Google“ s obrázkem Google Pixel 4 v zatím nepotvrzené barvě Coral. Pro ty, kteří se na Times Square hned tak nepodívají a reklamu na vlastní oči neuvidí ji nafotil tipař NVRLand a zavěsil na síť.

Tipaři už nyní usuzují, že tato nová oranžová barva by se mohla stát hitem. Pro ty, kteří v rámci barevnosti svého telefonu preferují klasiku, tu bude i varianta černá a bílá. Nu a samozřejmě pro ty z nás, kteří jsme tak trochu nevěřili, že by Google použil čtvercový modul zadního fotoaparátu je tu další potvrzení. Je tomu skutečně tak. Bude čtverec a v něm dva snímače a LED blesk. Každopádně letošní řada Pixelů bude oproti těm loňským docela slušným upgradem a předpokládáme, že do jejich vydání se ještě nějakých nových informací dočkáme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.