Opět se hlásím s jednou z akcí na obřím prodejním portálu Ebay, kde se jako houby po dešti rozrůstají i akce na čínské produkty za velmi solidní ceny. Dnes jsme se opět dali do lehce investigativní práce a nalezli jsme dva poměrně neotřelé kousky z ekosystému Xiaomi, které se na našich stránkách neobjevují úplně často. Takže, o co se konkrétně jedná ?

Nejdříve pro vás máme bezdrátová sluchátka Haylou GT1 Mini , která mohou nabídnout stabilní připojení pomocí Bluetooth 5.0 a automatickým párováním, dotykové ovládání, DSP technologii potlačování okolních ruchů pro vestavěné mikrofony, TWS design, pouhé 4 g váhy každého ze sluchátek, podporu hlasových asistentů jako Siri nebo Google Assistant, voděodolnou certifikaci IPX5, speciální dobíjecí box pro prodloužení výdrže a samozřejmě i solidní zvuk. V akci momentálně na Ebay za 18.55 dolarů s extra dobíjecím USB kabelem.

A potom je v nabídce i něco pro kutily, protože název Xiaomi Wiha Zu Hause Electric Screwdriver je poměrně vypovídající sám o sobě. Ano, jedná se o elektrický šroubovák, ale protože žijeme v 21. století, tak je vybaven speciálním čipem pro AI kalkulaci správné rotace a síly závitu. Ovládání je dětsky snadné díky trojici tlačítek a LED indikátoru nabití baterie. Vše navíc zvládnete jen jednou rukou díky silnému dvojitému motorku. V balení je osm nástavců na ten správný závit a integrovanou 1500 mAh baterii dobijete pomocí USB Type-C portu. K mání je tento gadget jen za 40.99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.