Robotické vysavače nebo případně i šikovné ruční bezdrátové vysavače jsou už dávno obvyklou nabídkou čínských e-shopů a pořídit si je můžete za velmi solidní ceny. Navíc když zapojíme do akce nějaké ty slevové kupóny, tak se dostaneme ještě na mnohem zajímavější čísla. A to je přesně případ dnešní nabídky e-shopu Geekbuying, kde najdete ve slevě robo-vysavač Roborock S6 a spoustu dalších zajímavých kusů.

Robotický vysavač Roborock S6 se může pochlubit nejmodernějšími funkcemi, včetně AI mapování, které dovede vypočítat nejefektivnější trasu k vyčištění místnosti. Samozřejmostí je i vytírání mokrým mopem díky 140 ml bionické nádržce na vodu a vysávání samotné je se 2000pa sacím výkonem lahůdkou. Další vybavení zahrnuje LDS lidar a SLAM algoritmy pro detekci a vyhýbání překážkám, nový tlumič hluku pro ještě tišší provoz, 5200 mAh kapacitu baterie nebo 480 ml nádobku na odpad. Vše samozřejmě i plně ovládatelné a konfigurovatelné skrze mobilní aplikaci. A koupit si tento výkřik moderní techniky můžete v EU skladu Geekbuying jen za €532.78 využitím slevového kupónu 3QPC3JXR.

Xiaomi JIMMY JV53 je ruční bezdrátový vysavač s odnímatelnými nástavci a velkým 0.5 l zásobníkem na prach a nečistoty. Vybaven je silným 425W motorem se sacím výkonem až 125AW a speciálními technologiemi na vysávání vlasů a chlupů bez jejich zamotání v kartáči, vysávání roztočů z matrací, koberců nebo lůžkovin a další. Samozřejmostí je i HEPA filtr a v balení je celá řada specializovaných nástavců na podlahu, matrace, čalounění nebo škvíry. Vyměnitelná baterie s kapacitou 2500 mAh vydrží až 45 minut práce a vysavač je navíc poměrně lehký s 1.46 kg váhy. Tento povedený kousek si ve fialové barvě můžete pořídit v EU skladu jen za €190.68 díky kupónu 3OOOZYFI.

K mání je i starší model Xiaomi JIMMY JV51 jehož baterie s kapacitou 5000 mAh by měla zajistit až 45 minut práce ve standardním režimu. Práce s tímto vysavačem je poměrně snadná, a to i díky jeho váze 1,46 kilogramu. Držadlo je ergonomické a lze jej sklopit pod úhlem 65°. Přístroj je vybaven digitálním motorem s 10000 otáčkami za minutu a sacím výkonem 115 AW. Celkový výkon je pak 400 W. V balení také najdeme hromadu příslušenství, jako jsou kartáče na roztoče, multifunkční nástavec na prach a nebo nástavec na špatně dostupná místa. K tomu ještě připočtěme vyměnitelný HEPA filtr, který by měl odfiltrovat až 99,97% alergenů. Ten je v nabídce za €145.28 z EU skladu se slevovým kupónem 3NWS21QH.

Jako poslední pak nemáme žádný vysavač, ale šikovný skládací treadmill WalkingPad A1 z ekosystému čínského Xiaomi. Ten nabídne extra kompaktní rozměry s váhou pouhých 28 kg, výškou 57 mm a po složení zabere jen 0.44 m². Ovládání je dětsky snadné, treadmill má jak automatický, tak manuální režim a vše můžete jednoduše také sledovat ve fitness aplikaci. Nášlapný senzor se také automaticky přizpůsobí rychlosti, takže vašim sportovním aktivitám se nekladou žádné překážky. V akci je momentálně v EU skladu jen za €354.13 díky slevovému kupónu 3OEKOIJI.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.