Společnost Google už začíná rozesílat pozvánky na akci, která proběhne 15. října/októbra v New Yorku v 16 hodin našeho času. Přestože na pozvánkách není přesně uvedeno, co bude na akci „Made By Google“ prezentováno, je to víc než jisté. Hlavními aktéry budou nové telefony letošní řady Google Pixel 4.

Samozřejmě představeno toho bude mnohem víc a už nyní se předpokládá, že světlo světa spatří Pixel Book 2 a nebo třeba i chytré reproduktory Google Home. Celá akce bude přenášena i prostřednictvím YouTube kanálu a odkaz je dostupný už dnes. Stačí si tedy jen nastavit upozornění a pak se akce zúčastnit prostřednictvím internetu.

A protože se v posledních dnech o telefonech Google Pixel 4 mluví poměrně dost a poměrně dost toho už o nich víme, bude představovačka možná jen pouhou formalitou. Výrobci se podobně jako loni, byt se snažil, nepodařilo udržet v tajnosti informace o chystaných telefonech. V rámci výbavy bychom se měli dočkat například displeje s obnovovací frekvencí 90 Hz, nových stylů a tapet, Tmavého režimu a nebo i upraveného rozhraní aplikace Fotoaparát. Přidána by měla být i funkce Ambient EQ pro nastavení vyvážení bílé podle aktuálního světla. Bude toho zkrátka hodně a nové Pixely by se tak mohly mírně vymknout zaběhnuté linii.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.