Pokud hledáte chytré hodinky pro vaše malé ratolesti, jistě jste už narazili na řadu Mi Bunny společnosti Xiaomi. První model této série byl vydán sice už před třemi lety, ale Xiaomi pravidelně vydává další verze těchto dětských hodinek. Poslední z nich, Mi Bunny 3C, byla představena minulý měsíc a pomalu se na trh chystá další model s názvem Mi Bunny Smartwatch 4 Pro. Ten právě dostal certifikaci Bluetooth.

Certifikací prošly Mi Bunny Smartwatch 4 Pro s kódovým označením MTSB08XUN. Certifikovány byly 10. září/septembra a mají podporu Bluetooth 5.0. Prodávat by se tyto hodinky pro děti měly od příštího měsíce. Bližší podrobnosti o funkcích nejsou známy, ale očekává se, že díky označení Pro půjde o upgrade předchozího modelu. AMOLED displej by měl být zřejmě stejný jako u verze 3C a měl by být čtvercový.

Očekává se také podpora 4G sítí, kamera pro video hovory, GPS, Wi-Fi a certifikace IP. Vzhledem k tomu, že verze Mi Bunny 3C měla i podporu hlasového asistenta XiaoAI, je víc než pravděpodobné, že ji najdeme i zde. Někteří z tipařů se domnívají, že nové hodinky budou nabízeny i na globálních trzích a proto bude uživatelské prostředí více jazyčné. Ostatně po právě takové variantě dětských hodinek se shání nejeden z fanoušků Xiaomi.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.