Značka Vivo už zítra představí svou novou vlajkovou loď Vivo Nex 3. Na konferenci v Šanghaji však nezůstane jen u představení telefonu. Uvedena budou také zbrusu nová bezdrátová sluchátka Vivo TWS Earphone. V rámci designu čerpala značka tak trochu u Apple sluchátek, ale to není vlastně nic proti ničemu. Ovšem i přesto si designéři se sluchátky pohráli a jejich kovově lesklá modrošedá barva vypadá skutečně působivě.

Ovšem vzhled je jedna věc a výbava Vivo TWS sluchátek věc druhá. Zde by to mohlo vypadat na velmi slušnou konkurenci AirPods. A to vše díky novému bezdrátovému čipsetu společnosti Qualcomm, QCC5126. Jedná se totiž o speciální procesor pro bezdrátová sluchátka. Má pokročilou čtyř jádrovou výrobní architekturu, podporu Bluetooth 5.0 a velmi nízkou spotřebu. Kromě toho je tento čipset skutečnou hvězdou v rámci konektivity a stabilního připojení. Značka Vivo také tvrdí, že jejich nová sluchátka jsou průkopníky v éře 5G sítí.

Nu a vzhledem k tomu, že agilní čínští tipači nikdy nespí a mnohdy se jim podaří dostat k některým produktům ještě před tím, než jsou oficiálně představeny, můžeme se podívat na reálné fotky sluchátek a jejich nabíjecího boxu. Co však není dosud známo, je cena, za kterou budou tato bezdrátová sluchátka nabízena. Ale vzhledem k tomu, že do představovačky zbývá jen pár hodin, nebudeme muset na oznámení cenovky čekat dlouho.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.