I když je momentálně na trhu přehršel TV boxů od rozlišných značek, tak spousta zákazníků přece jen preferuje osvědčené kvality produktů Xiaomi, i kdyby šlo přece jen v mnoha ohledech o lehce výběhový kousek. I tak prostě síla značky pro mnoho lidí zvítězí a tak pro vás dnes máme akční nabídku na starý dobrá Xiaomi Mi TV box ze zásob e-shopu Gearbest. Pro dobrou míru přihodíme navrch ještě slevový kupón, aby byla dušička v peří.

Xiaomi Mi TV box se může pochlubit čtyř-jádrovým procesorem s jádry Cortex-A53 taktovanými na 2 GHz, 2 GB DDR3 RAM, 8 GB vnitřní eMMC paměti a pro jistotu kompletně vynechává LAN připojení a spokojí se pouze s dual-band Wi-Fi ac. K dispozici je i HDMI 2.0a port a jeden USB 2.0 port, zvuková stránka věci pak zahrnuje podporu jak Dolby Digital Plus, tak DTS. TV box zvládne dekódovat obsah až ve 4K rozlišení s 60 fps a podporuje samozřejmě i HDR10 HLG a kodeky H.265 a VP9. Jako bonbónek pak dostanete i Bluetooth dálkové ovládání, které zvládne i hlasové povely. Vše běží na starém Androidu 6.0, ale hned po připojení se vše samozřejmě updatuje na moderní verzi.

A na e-shopu Gearbest momentálně seženete Xiaomi Mi TV box jen za 49.99 dolarů, tedy pokud využijete nabídky našeho slevového kupónu GBCNMIBOXHB. Jedná se samozřejmě o oficiální mezinárodní verzi produktu, takže pokud patříte mezi fanoušky Xiaomi a sháníte TV box, tak není za ty peníze moc co řešit.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.